Jak napisać list do Świętego Mikołaja ?

Gadżety

Jak napisać list do Świętego Mikołaja ?

Święta to dla Mikołaja bardzo pracowity okres. Musi przygotować sanie, upewnić się, że elfy skończyły wszystkie zabawki i sprawdzić dokładnie swoją listę prezentów, żeby o nikim w tym ważnym dniu nie zapomnieć.  Jeśli chcesz mieć gwarancję, że Mikołaj będzie wiedział, co w tym roku chciałbyś dostać, przeczytaj poniższe wskazówki i poproś rodziców, żeby pomogli ci napisać list do Mikołaja.

Jak napisać list do Świętego Mikołaja ?

 

Rzeczy, których potrzebujesz
* kartka papieru
* długopis

1.Wczuj się w świąteczny nastrój. Włącz kolędy lub inną świąteczną muzykę
2.Poproś rodziców o kartkę i długopis. Możesz napisać list do Mikołaja na zwykłym papierze, ale Mikołaj na pewno ucieszy się, gdy ozdobisz kartkę własnoręcznymi rysunkami.
3.Zacznij list od powitania. Zazwyczaj brzmi ono: „Drogi Mikołaju” lub „Kochany Mikołaju”.
4.Upewnij się, że Mikołaj wie, od kogo jest list. Mikołaj oczywiście wie, kim jesteś, ale musisz poinformować go, że list, który właśnie piszesz, jest od ciebie.
5.Zapytaj Mikołaja jak się czuje. Mikołaj dostaje od ciebie list tylko raz w roku, więc z grzeczności zapytaj, jak się czuje i jak minął rok jemu i reniferom.
6.Pochwal się Mikołajowi, że w tym roku byłeś bardzo grzeczny.

7.Grzecznie poinformuj Mikołaja o tym, co chciałbyś dostać w tym roku. Po tym jak zapytałeś Mikołaja co u niego słychać i powiedziałeś jak grzeczny byłeś w tym roku, przyszedł czas, żeby powiedzieć mu, co chciałbyś dostać.

8.Podziękuj Mikołajowi i zakończ list własnoręcznym podpisem. . Możesz napisać na przykład: „Kochany Mikołaju, dziękuje, że co roku przynosisz mi zabawki” . Zakończ list słowami: „Twój ukochany” lub „Pozdrawiam” i podpisz się.
9.Włóż list do koperty, zaklej ją i zaadresuj. Jeśli nie znasz adresu do Mikołaja, spytaj swoich rodziców.
10.Daj rodzicom list i poproś, żeby wysłali go do Mikołaja. Rodzice dopilnują, żeby list trafił do skrzynki i dotarł do Mikołaja w odpowiednim czasie.
11.Czekaj cierpliwie na odpowiedź. Mikołaj jest bardzo zajęty, ale zawsze znajdzie czas, żeby ci odpowiedzieć.

Dodaj komentarz