Domowe sposoby na czyste okna

Domowe Sposoby

Domowe sposoby na czyste okna 🙂 Masz alergie na środki chemiczne ? Lub nie jesteś zadowolony z tego jak one działają ?Porzuć komercyjne produkty handlowe i zastosuj naturalne środki czystości.

Domowe sposoby na czyste okna

1 sposób :

Sól i ocet
Do bardzo brudnych okien, zwłaszcza okien kuchennych, które często są zabrudzone tłuszczem, przygotuj roztwór soli i octu. Potrzebować będziesz: 3 łyżki soli, pół szklanki octu oraz 2 szklanki zimnej wody. Połącz te składniki w butelce z atomizerem. Dobrze zamieszaj, aby sól się roztopiła. Umyj okna otrzymanym roztworem.

2 sposób:

Surowy ziemniak
Uporczywe plamy na oknie można usunąć przy pomocy surowego ziemniaka. Oczyść ziemniaka i obierz ze skórki. Przetnij go na pół. Przetrzyj plamy ziemniakiem, a następnie umyj okno roztworem soli i octu.
3 sposób :
Ocet winny
Nieco brudne okna można oczyścić za pomocą roztworu wody i octu w stosunku 3 do 1. Jeśli chcesz uzyskać pachnący roztwór, dodaj kilka kropli olejku kwiatowego.
Większość produktów  z pewnością znajdziecie w swojej spiżarce ,a Wasze okna będą czyste !!! 😀 Co Wy na to ? Może ktoś z Was już stosował takie środki ? 🙂

Dodaj komentarz