Recenzja aleworek

Firmy

Recenzja aleworek

Firma aleworek będzie dziś przez nas oceniana ,produkty już widzieliście ,które oceniliśmy bardzo pozytywnie ,ale co myślimy o samej firmie ?Jak myślicie ?

Recenzja aleworek

Cena:5/6

Sposób zapakowania: 5/6

Kontakt: 6/6

Czas Dostawy: 6/6

Adres: 

http://aleworek.pl/kategoria-produktu/worki-lniane/

Cena:

Według nas cena nie jest wygórowana jak na tak dobrze wykonane produkty jakościowo,które na pewno będą długo służyć każdemu posiadaczowi ich Nie na codzień spotykamy się z tak oryginalnymi produktami .Myślimy,że ciężko będzie Wam znaleźć gdziekolwiek chociażby podobnie wykonane worki lniane .Ocena jest tak wysoka ,ponieważ dużym plusem firmy jest to ,że występują promocje ,a wtedy cena jest niższa i przystępna dla większego grona.

Sposób zapakowania :

Produkty przychodzą zapakowane dobrze ,bezpiecznie ,aby nic się nie zniszczyło podczas transportu .Wszystko jest zapakowane profesjonalnie..

Kontakt :

W razie jakiś problemów na stronie znajduje się zarówno numer telefonu jak i e-mail,dlatego kontakt z firma jest bardzo dobry.

Czas dostawy :

Przesyłka dotarła do nas bardzo szybko bez żadnych kłopotów.Produkty dotarły bez szkody ,nic nie zostało uszkodzone podczas transportu .

Dzięki tak wysokiej jakości produktów oraz dbaniem o klienta poprzez najmniejsze szczegóły oceniliśmy ten sklep tak wysoko.

A Wy jak oceniacie ?

Dodaj komentarz