Recenzja vivalarte.eu

Firmy
  • Recenzja vivalarte.eu

Firma vivalarte będzie dziś przez nas oceniana ,produkty już widzieliście ,które oceniliśmy bardzo pozytywnie ,ale co myślimy o samej firmie ?Jak myślicie ?

Cena:5/6

Sposób zapakowania: 6/6

Kontakt: 6/6

Czas Dostawy: 6/6

Adres: 

http://www.vivalarte.eu

Cena:

Według nas cena nie jest wygórowana jak na tak dobrze wykonane produkty jakościowo,ktore na pewno będą długo służyć każdemu posiadaczowi ich .Natomiast zdajemy sobie sprawę ,że mimo wszystko nie jest to mało i nie każdego stać ,aby kupić  sobie takie produkty.Ocena jest tak wysoka ,ponieważ dużym plusem firmy jest to ,że występują promocje ,a wtedy cena jest niższa i przystępna dla większego grona

Sposób zapakowania :

Produkty przychodzą zapakowane dobrze ,bezpiecznie ,aby nic się nie zniszczyło podczas transportu .Wszystko jest zapakowane profesjonalnie np torba wysyłana jest w torebce papierowej ,aby się nie wybrudziła .

Kontakt :

W razie jakiś problemów na stronie znajduje się zarówno numer telefonu jak i e-mail,dlatego kontakt z firma jest bardzo dobry.

Czas dostawy :

Przesyłka dotarła do nas bardzo szybko bez żadnych kłopotów.Produkty dotarły całe nic nie zostało uszkodzone podczas transportu .

Dzięki tak wysokiej jakości produktów oraz dbaniem o klienta poprzez najmniejsze szczegóły oceniliśmy ten sklep tak wysoko.

A Wy jak oceniacie ?

Dodaj komentarz