Pomysł Na Saszetkę

Domowe Sposoby

Jak wykorzystać saszetki z butów lub ubrań ?  

Pewnie nie raz kupując nowe buty lub nowy sprzęt elektroniczny zastanawiałeś się po co one są ? Na pewno myślałaś ,że jest to niepotrzebne:(

Bardzo się myliłeś!!

Nie wyrzucaj ich , pokażemy Ci co z nimi zrobić 🙂

Dzięki nam zaoszczędzisz wiele pieniędzy i czasu !

silicagelpacket

Saszetka  chroni Twój przedmiot ,aby nie miał wilgoci oraz nie pojawiła się pleśń .

1 Zastosowanie- Ozdoby

Po świętach przychodzi taki czas, gdy wszystkie ozdoby, światełka  chowamy do kartonów do których zaglądniemy dopiero w następnym roku. Przedmioty ,które rzadko używamy są bardzo wrażliwe na wilgoć przez co mogą się uszkodzić . Wrzuć do kartonu saszetkę 🙂

2 Zastosowanie- Jedzenie dla pupila

Jedzenie dla Twoich zwierzaków bardzo szybko przestaje być chrupiące i suche ? Jeśli tak to ten pomysł jest dla  Ciebie ! Włóż do pojemnika z jedzeniem jedną taką saszetkę . Zobaczysz Twój zwierzak będzie szczęśliwszy. Saszetka nie może być otwarta .

3 Zastosowanie- Brzydki zapach z torby

Wrzuć do torby 3 saszetki ,a na pewno zniwelują brzydki zapach z Twojej torby . Zapach bierze się od bakterii ,które tworzą się z wilgoci .

4 Zastosowanie- Brzydki zapach z ciuchów

Włóż do szufladki saszetkę pomiędzy ubrania.5 Zastosowanie-Dokumenty

Wilgoć może w bardzo łatwy sposób zniszczyć Twoje dokumenty oraz zdjęcia. Do szuflady lub torby z dokumentami włóż saszetkę.

6 Zastosowanie- Kasety

Do miejsca ,gdzie trzymasz kasety włóż jedną saszetkę .

7 Zastosowanie- Biżuteria

Prawda, że na początku biżuteria wygląda lepiej ? Już tak nie będzie dzięki naszej radzie ! Do pojemnika ,w którym trzymasz biżuterię -włóż saszetkę .

8 Zastosowanie- Suszenie Telefonu

Przemoczyłaś telefon i nie wiesz co zrobić ? Włóż do torebki zamykanej kilka saszetek oraz swój telefon i zamknij torbę. Trzymaj tak dobę .

Dodaj komentarz